BİZ KİMİZ

TopTel Group Hakkında

2004 yılında kurulan TopTel Telekomünikasyon, Bilişim Teknoloji sektöründe katma değer ekleyen yenilikçi, uzman ve dinamik bir dağıtım şirketidir. Ürün yelpazesinde yer alan ve her biri kendi alanında lider olan Avaya, Extreme Networks, Certes Networks Guardian360 ve LANCOM Syetems markalarının tümleşik iletişim, çağrı merkezi, video konferans ve veri iletişimi ürünlerinin tercih edilen dağıtıcısı konumundadır. Avaya, Extreme Networks, Ruijie&Reyee , Ribbon Communications , Macmon Smartly Simple ,Certes Networks, Guardian360 , LANCOM Systems markaları ile iş ortakları arasında güçlü ekip ve alt yapısının ürettiği katma değerler ile vazgeçilmez bir platform oluşturmaktadır.

TopTel Telekomünikasyon, yeni teknoloji ve çözümleri yakından takip eden deneyimli ve bilgili ekibiyle pazardaki rakiplerinden ayrışmaktadır. Müşteri ve ürün odaklı iş süreçleri, yeni teknolojileri ilk uygulayan şirket olmanın getirdiği güvenilirlik ve deneyim, TopTel Telekomünikasyon’ u pazarda farklılaştıran faktörler arasındadır. Sağladığı katma değer ile, BT sektörünün ön yatırım, finansman ve deneyim gerektiren ürün ve teknolojilerini dünya ile eşzamanlı Türkiye pazarına başarıyla sunarak, iş hacmini büyütmeyi ve yaygınlaşmayı amaçlamıştır.

TopTel Telekomünikasyon’ un farkındalıkları;

Her şeyden önce;

“İşimizi gerçekten severek yapıyoruz.”
Belki de başarımızın en temel sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. TopTel ekibine dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için gerçekten çok çaba harcıyor.

“İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyor, katma değer yaratıyoruz.”
Belki hiçbir dağıtıcı firmanın yapmadığı kadar çözüm tasarımı ve yeni teknolojiler üzerine sürekli olarak araştırmalar yapıyoruz. Bu alanlarda güncel teknoloji ne varsa takip etmeye ve bunları iş ortaklarımız için kullanılabilir olacak şekilde uyarlamaya çalışıyoruz.

“Bahane değil çözüm üretiyoruz.”
İcra etmeye çalıştığımız işin sanılanın üzerinde çok zor bir iş olduğunu iyi biliyoruz. Birçok farklı firmanın önemli projelerini aynı anda yürütürken, çeşitli birçok sorunla karşılaşıyoruz. Ancak bu sorunların neden çözülemeyeceğine dair bahaneler aramaktansa, bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzdende, bu projeleri yürütürken “bahaneler” değil “çözümler” üretiyoruz.

“Disiplinli ve programlı çalışıyoruz.”
Hizmet verilen sektör her ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; eğer o alanda başarıyı yakalamak istiyorsanız belli programlar çerçevesinde ve disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Üzerinde çalıştığımız her proje için iş akışını düzenliyor ve proje ekibine dahil tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz.

Elbette TopTel Telekomünikasyon’ u farklı kılan tüm özellikler bunlardan ibaret değil. Bizi daha yakından tanıdığınızda neden “farklı” olduğumuzu çok daha iyi anlayabilirsiniz.

Hep birlikte daha iyiye…

BİZ KİMİZ
×

Lütfen aşağıdaki formu doldurun. Size en kısa zamanda dönüş yapacağız!

Yukarı