×

Lütfen aşağıdaki formu doldurun. Size en kısa zamanda dönüş yapacağız!

İş Ortaklarımız

TopTel, satışlarını Türkiye'nin her yerinde bulunan bayileri üzerinden yapmaktadır. Bayilerimize "Katma Değerli Distribütör" anlayışı ile satış öncesi, satış sonrası ve danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Bu hizmetler bizim rakiplerimizin önüne geçmemizi sağlayan temellerimizi oluşturmaktadır. Bayilerimizin de herkesin önünde yer alması için çaba gösteririz.

Bayilerimizin eğitimi ve gelişimi için yatırım yaparız. Verimli ve karlı projelerle, kendilerini geliştirmesi bizim de gelişmemiz demek olduğunun farkındayız.

TopTel'de bayilik demek, uzun dönem iş ortaklığı, iyi günde kötü günde beraber olmak demektir. TopTel olarak, bayilerimizin karlılıklarını düşünerek, onların büyümesine destek olmak çabası ile çalışırız.

Sürekli eğitim ve toplantılarla bayilerimizin bilgilerinin güncel olmasını sağlarız. Nasıl daha verimli çalışmaları ve hangi stratejilerle ilerlemeleri gerektiği konusunda yol haritası çizilerek satışlarının her sürecinde yanlarında oluruz.

Şirketimizin Türkiye'de Platinium, Gold, Silver ve Yetkili Satıcı segmentlerinde iş ortakları bulunmaktadır.

IT sektöründe hizmet veren, donanım tedarikçisi, yapısal kablolama, IP Kamera kurulum ve satışı, düşük akım tarafında hizmet veren, network ürünleri projelendirme ve satışı yapan, santral, call center sistem ve donanımları satan ve projelendiren karlı bir ürün grubu ile portföyünü geliştirmek isteyen herkesle tanışmak isteriz.

İletişim bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

TOP