İş Ortaklarımız

TopTel, satışlarını Türkiye'nin her yerinde bulunan çözüm ortakları üzerinden yapmaktadır. Çözüm ortaklarımıza "Katma Değerli Distribütör" anlayışı ile satış öncesi, satış sonrası ve danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Bu hizmetler bizim ön önemli özelliğimizdir. Katma değerli hizmetlerle çözüm ortaklarımızın herkesin önünde yer alması için çaba gösteririz.

Çözüm ortaklarımızın eğitimi ve gelişimi için yatırım yaparız. 

TopTel'de bayilik demek, uzun dönem iş ortaklığı, iyi günde ve kötü günde beraber olmak demektir. TopTel olarak, bayilerimizin büyümesine destek olmak çabası ile çalışırız.

Sürekli eğitim ve toplantılarla bayilerimizin bilgilerinin güncel olmasını sağlarız. Nasıl daha verimli çalışmaları ve hangi stratejilerle ilerlemeleri gerektiği konusunda yol haritası çizerek satışlarının her sürecinde yanlarında oluruz.

IT sektöründe hizmet veren, donanım ve yazılım tedarikçisi, network ürünleri projelendirme ve satışı yapan, telefon santralı, çağrı merkezi sistem ve donanımları çözümleri sunan veya portföyünü geliştirmek isteyen herkesle tanışmak isteriz.

İletişim bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

×

Lütfen aşağıdaki formu doldurun. Size en kısa zamanda dönüş yapacağız!

Yukarı