Dijital Çalışma Alanı için Güçlü İşbirliği

Çalışma hayatı her geçen gün değişiyor. Günümüzde çalışma hayatı çok daha hızlı ve daha az tahmin edilebilir bir hale geldi. Avaya Spaces, günlük rutin işlerinizin yanı sıra hemen hemen her gün yeni ortaya çıkan öncelikli ve planlanmamış işleri ele almanıza yardımcı oluyor.

 

Avaya, işbirliği sayesinde iş süreçleri her zamanki gibi olmasa dahi iş teknolojileri ile dünyada olumlu bir değişimi harekete geçirmeyi amaçlıyor. Şu an için bu, ihtiyaç sahiplerine elimizden gelen her şekilde gereken yardımı sağlamak anlamına geliyor. Bu özel deneme sürümüyle Avaya Spaces'i* 60 gün boyunca tüm kuruluşunuzda ücretsiz olarak deneyebilirsiniz. Buna kalıcı sohbet alanları ve dosya paylaşımı dahildir ve herhangi bir tarayıcı ya da mobil uygulamadan erişilebilir.

Toplantı başına 200 katılımcıya kadar video konferans özelliği içeren Business sürümünü ya da katılımcı sayısını 500'e artıran ve aynı zamanda kayıt ve toplantılara telefonla katılabilme özelliği sağlayan Power sürümünü seçebilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi için Avaya Spaces broşürünü inceleyebilirsiniz.

 

Avaya Spaces Hakkında
Avaya Spaces, çevrimiçi ekip işbirliğini destekleyen, kullanımı kolay, güvenilir ve ölçeklenebilir bir bulut tabanlı video konferans ve toplantı uygulamasıdır. Sıkça gündeme gelen konular ve devam eden projeler için "alanlar" oluşturursunuz. Ekip üyeleri bu alanlarda bir araya gelebilir, birbirleriyle mesajlaşabilir, içerik paylaşabilir ve daha fazlasını yapabilir. Daha fazlasını öğrenmek için bu videoyu izleyin.

avaya


Kuruluşunuzun Avaya Spaces'a ücretsiz olarak abone olmasını istemek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. (Not: Lütfen kurumsal e-posta adresinizi kullanın. Kişisel e-posta adresinizi kullanmayın)  • Bu nedir?
    • Evet, Toptel tarafından e-mail almayı kabul ediyorum    • Bu formu göndererek, yukarıda belirtilen amaç için Avaya veritabanında işlenen bilgilerimi kabul ediyorum. Daha fazla ayrıntı için Gizlilik Bildirimimize bakın veya E-posta Tercihlerinizi istediğiniz zaman yönetin.

    • Avaya Spaces'ın Kullanım Koşullarına tabi olduğunu ve mevcut Hizmet Tanımı'nın tüm ülkelerde mevcut olmadığını ve ücretli bir abonelik satın almadığım takdirde hizmetimin deneme süresinin sonunda sona ereceğini kabul ediyorum.

Document
Aragon Research
Analizi

İndir (.PDF)
Document
Sorun Giderme
Kılavuzu

İndir (.PDF)
Document
Avaya Spaces™
Broşürü

İndir (.PDF)
Document
Neden
Avaya Spaces

İndir (.PDF)
×

Lütfen aşağıdaki formu doldurun. Size en kısa zamanda dönüş yapacağız!

Yukarı